МІНІ СВІТ КРАСИ БУКОВИНИ 2014

12 листопада 2014 р.  у Чернівцях вже традиційно відбувся 10-ий ювілейний фестиваль-конкурс «Міні світ краси Буковини 2014». 20 чарівних маленьких та юних красунь боролися за перемогу і за право представляти наш край на десятому ювілейному  фестивалі-конкурсі «Міні світ краси України 2015».

Дизайнер Наталі Таушер традиційно виступила членом журі цього конкурсу, створивши сукню для ведучої конкурсу Анастасії Ілащук та декількох конкурсанток, що вибороли перемогу.

Гран-прі у трьох вікових категоріях вибороли : Анастасія Головач (5-7 років), Дар’я Кокоткіна (8-10 років), Марія Мороз (11-13 років).  Маленькою Принцесою Буковини – 2014 стала Юлія Віщук, Принцесою Буковини – Діана Ілащук,  Маленькою королевою Буковини – Анна Тімофєєва, Юною Королевою — Марія Ковтун. А ось ювілейний титул «Перлина Буковини» здобула наймолодша учасниця Марія Гриф.

Вже традиційно цей конкурс був благодійним. Адже всі зібрані кошти, а це — 20 тисяч гривень,  організатори передали у Фонд «Подаруй дитині життя». До речі, саме в цей день дитяча агенція Степ бай Степ святкувала свій 13-ий  день народження. А відтак були і казкові герої,  і святковий торт, і фотосесія на червоній доріжці, а ще подарунки та солодощі для  дітей, багато кольорових кульок і позитивних емоцій.

Усі вісім  переможниць представлятимуть Буковину на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Міні світ краси України 2015», який відбудеться на початку червня у Чернівцях.